Partnerzy

Firma 3M jest jednym z największych amerykańskich koncernów, oferujących innowacyjne rozwiązania technologiczne. To firma reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w sześciu sektorach produktowych.

W naszej ofercie można znaleźć, dział:

3M Bezpieczeństwa Pracy
3M Materiały Ścierne
3M Utrzymanie i zabezpieczenie budynków

www.solutions.3mpoland.pl

linia

Firma KLINGSPOR jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości wyrobów ściernych na świecie. W swojej ofercie firma posiada ponad 50.000 najróżniejszych wyrobów ściernych. W roku 1972 firma klingspor wprowadziła na rynek jako pierwsza ściernice listkowe talerzowe.

W naszej ofercie można znaleźć pełny asortyment firmy KLINGSPOR

www.klingspor.pl

linia

Firma Norton to znana na rynku marka materiałów ściernych. Od ponad 125 lat NORTON jest kombinacją doświadczenia i innowacyjnych technologii oferując tym samym najbardziej odpowiednie rozwiązania do najczęstszych aplikacji na wielu różnorodnych rynkach. W swojej ofercie posiada tarcze do cięcia, tarcze do szlifowania, krążki fibrowe, lamelki, krążki na rzep, papier ścierny na gąbce, …

www.nortonabrasives.com

linia

Firma Dynabrade to przede wszystkim znany producent narzędzi pneumatycznych takich jak szlifierki oscylacyjne z odciągiem, bez odciągu; szlifierki trzpieniowe, szlifierki kątowe.

www.dynabrade.com