MATERIAŁY ŚCIERNE

Home MATERIAŁY ŚCIERNE

Materiały ścierne

Firmy produkcyjne zajmując się obróbką metalu, drewna, lakieru, ceramiki, kompozytów, szkła i wielu innych materiałów zdają sobie sprawę, że dzięki dostępności wyrobów z działu materiały ścierne mogą bezproblemowo wytwarzać swoje wyroby. Materiały ścierne mogą występować w różnych postaciach w formie arkuszy papieru ściernego, pasów, krążków fibrowych czy też krążków na rzep, gąbek ściernych, włóknin na krążku, włóknin w arkuszach. Jednak produkty ścierne pod każdą postacią zawierają ziarno ścierne dzięki któremu mogą obrabiać dany materiał. Do produkcji materiałów ściernych wykorzystuje się korund, diament węglik krzemu, cyron.

Produkty ścierne

Jeżeli nie wiesz co sprawdzi się przy Twojej specyfice produkcji służymy pomocą. W naszym sklepie pracuje zespół specjalistów, który zasze jest gotowy do pomocy aby wybrań najbardziej optymalne rozwiązane dla Państwa.

lukas klingspor-materialy-scierne pferd 3m-artykuly-bhp-materialy-scierne norton-materialy-scierne indasa-materialy-scierne pferd-materialy-scierne